Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Volejbalový klub Vrbátky

 

Volejbalový klub Vrbátky

logo VKKlub vznikl zaregistrováním na MV :

Volejbalový klub Vrbátky, vznik: 04. 02. 2003, IČ: 26615533  

Klub vznikl „na truc“ dřívějšímu vedení obce Vrbátky, které zpochybňovalo naši pomoc při pořádání plesů v sokolovně Dubany akciovou společností Cukrovar Vrbátky. Dále se pod hlavičkou klubu pak mohli uskutečnit legálně tzv. štětovické cyklokrosy a další zajímavé akce. 

Rekreační hraní volejbalu je však mnohem starší - začalo ještě před stavbou sídliště tzv. „mačkalova". Pro vlastní trénink, který je vždy v pondělí a čtvrtek zpravidla od 18 do 20 hodin, je od obce sokolovna i venkovní hřiště (dříve

asfaltové, nyní umělohmotné) zdarma. Na trénink, tzn. zapinkat, si může přijít každý, člen nečlen, z obce i od jinud. Na trénink chodí nejen občané z obce Vrbátky, ale i z Prostějova, Blatce a dalších obcí. Rovněž členství v klubu není, až na věkovou hranici 15 let, nijak jinak omezeno.

hrajeme

Od roku 2004 pořádáme pro veřejnost každý rok ples. Je to oblíbená dnes již tradiční akce, na kterou tímto zveme všechny příznivce nejen sportu, ale i dobré hudby a zábavy. Za zmínku stojí, že tato akce je jedním z mála zdrojů našich příjmů, takže svojí účastí navíc podpoříte volejbalové nadšence z našich obcí.   

vlajka VK

Každý rok pořádáme dva turnaje pro smíšená družstva - jarní a podzimní. Také se zúčastňujeme turnajů pořádaných kamarády z jiných destinací. Seznam, ne zcela úplný, je rovněž na našich stránkách.

Rádi přivítáme všechny příznivce volejbalu!

Kontakt:

Prezident klubu: Ing. Libor Smékal
Kontaktní osoba: RNDr. Jiří Voitl

Adresa: Vrbátky 240, 798 13 Vrbátky

E-mail: v.k.v@volny.cz

http://volejbal.er.cz/

 

VK Vrbátky VK Vrbátky

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.vrbatky.cz

Registrujte se zde

23. 11. Klement

Zítra: Emílie

Návštěvnost stránek

237146