V neděli 25. května se Klub seniorů vydal na tradiční jarní zájezd.
První zastávkou byl Letohrad, kde jsme navštívili Muzeum řemesel. Prošli jsme si rozsáhlé expozice připomínající tradiční řemesla a následně jsme zavítali také do historické školní třídy z minulého století, kde nás čekal výklad o tom, jak dříve probíhala školní výuka a mnozí zavzpomínali na svoje školní léta.
Po prohlídce jsme si udělali čas na krátkou procházku městem a posezení u kávy. Poté nás čekal výborný oběd a cesta pokračovala směrem Kostelec nad Orlicí. Zde jsme navštívili Nový zámek Kostelec nad Orlicí, sídlo rodiny Kinských. Obdivovali jsme nejen krásné zámecké interiéry, ale také upravené zámecké zahrady, které byly v jarním období opravdu nádherné. Nechybělo ani malé občerstvení v místní kavárně, než jsme se vydali na cestu domů.
Celý den se nesl ve velmi příjemné atmosféře, přálo nám počasí a věřím, že si zájezd všichni užili.
Tak kam vyrazíme na podzim?