Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

24. 5. Jana

Zítra: Viola

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21
Poznávací zájezd do Rakouska, Retz - Mariazell 21.5.2022
22
23 24 25 26
Oznámení praktické lékařky MUDr. Seidlerové
27
Oznámení praktické lékařky MUDr. Seidlerové
28
Kácení máje v Dubanech u kostela v sobotu 28.5.2022 od 15 hod.
Kácení májky a MINI hasičský den ve Štětovicích v sobotu 28.5.2022 od 15 hod.
29
Koncert barokní hudby
30 31 1 2 3
KOMINICTVÍ - OLOMOUC Jaroslav Šefčík - kontroly a čištění komínů 3. a 6.června 2022
4
KOMINICTVÍ - OLOMOUC Jaroslav Šefčík - kontroly a čištění komínů 3. a 6.června 2022
5
KOMINICTVÍ - OLOMOUC Jaroslav Šefčík - kontroly a čištění komínů 3. a 6.června 2022
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obecní úřad > Orgány obce

Orgány obce

Rada obce

Ing. Pavel Novotný
starosta
bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně
Hana Kulhajová
místostarostka
bez polit.příslušnosti, Žijeme zde společně

František Dostál
člen rady

bez polit. příslušnosti, ALTERNATIVA
Milan Indrák
člen rady
bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně
Mgr. Kateřina Kubjátová
člen rady
bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně

Úřední hodiny

Pondělí: 7:30 - 11.30     12.30 - 17.00
Středa:  7:30 - 11.30     12.30 - 17.00
Čtvrtek: 7:30 - 11.30     12.30 - 15.00

Zastupitelstvo

Tomáš Hrbata

bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně

Bc. Pavel Karásek

bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně

MUDr., JUDr. Dušan Klos Ph.D.

ČSSD, Žijeme zde společně

Ing. Petr Kvapil

bez polit. příslušnosti, ALTERNATIVA

Ing. Petr Kvapil

bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně

Ludmila Nakládalová

bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně

Marie Rohovská

bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně

Ing. Zlata Ronzová Mádrová

bez polit. příslušnosti, ZA JEDEN PROVAZ

Jitka Šálková

bez polit. příslušnosti, ZA JEDEN PROVAZ

Ing. Kateřina Šňupárková

bez polit. příslušnosti, ALTERNATIVA

 

Finanční výbor

  • předseda:  Ing. Kateřina Šňupárková
  • členové: Iveta Rohovská, Marie Rohovská   

Kontrolní výbor

  • předseda: Ing. Petr Kvapil
  • členové: Ing. Jana Tajovská, Ing. Petr Kvapil

Komise kulturní a sportovní

  • předseda:  Mgr. Kateřina Kubjátová
  • členové: Ing. Jana Tajovská, Petra Stužková, Michal Hrbata, Ladislava Indráková, Lucie Strouhalová, Miroslava Floková, Miroslava Gabrielová

Komise životního prostředí

  • předseda: Ing. Zlata Ronzová Mádrová
  • členové: Ing. Zdeněk Spurný, Jitka Šálková, Mgr. Šárka Zachrdlová, Hana Šálková, Richard Vyhlídal, Ing. Jana Tajovská

Sociální komise

  • předseda: Ludmila Nakládalová
  • členové: Dana Rozsívalová, Marie Slavovová, Andrea Šponerová, Magda Novotná