Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

20. 9. Oleg

Zítra: Matouš

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3 4 5
Hodové oslavy
6
7 8 9 10 11 12
Cyklistický závod v sobotu 12.9.2020 od 14 hod. v parku ve Štětovicích
Štětovický cyklokros a Across Morava 4M
13
Varhanní koncert v kostele v Dubanech - v neděli 13.9.2020
Varhanní koncert u příležitosti žehnání restaurovaných varhan ve farním kostele v Dubanech
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3
Drakiáda a rodinné soutěže
4
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obecní úřad > Orgány obce

Orgány obce

Rada obce

Ing. Pavel Novotný
starosta
bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně
Ing. Martina Hamplová
místostarostka
bez polit.příslušnosti, Žijeme zde společně

František Dostál
člen rady

bez polit. příslušnosti, ALTERNATIVA
Milan Indrák
člen rady
bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně
Mgr. Kateřina Kubjátová
člen rady
bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně

Zastupitelstvo

Tomáš Hrbata

bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně

Bc. Pavel Karásek

bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně

MUDr., JUDr. Dušan Klos Ph.D.

ČSSD, Žijeme zde společně

Ing. Petr Kvapil

bez polit. příslušnosti, ALTERNATIVA

Ing. Petr Kvapil

bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně

Ludmila Nakládalová

bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně

Marie Rohovská

bez polit. příslušnosti, Žijeme zde společně

Ing. Zlata Ronzová Mádrová

bez polit. příslušnosti, ZA JEDEN PROVAZ

Jitka Šálková

bez polit. příslušnosti, ZA JEDEN PROVAZ

Ing. Kateřina Šňupárková

bez polit. příslušnosti, ALTERNATIVA

 

Finanční výbor

  • předseda:  Ing. Kateřina Šňupárková
  • členové: Hana Kulhajová, Marie Rohovská   

Kontrolní výbor

  • předseda: Ing. Petr Kvapil
  • členové: Ing. Jana Tajovská, Ing. Petr Kvapil

Komise kulturní a sportovní

  • předseda:  Mgr. Kateřina Kubjátová
  • členové: Ing. Jana Tajovská, Petra Stužková, Michal Hrbata, Ladislava Indráková, Lucie Strouhalová, Miroslava Floková, Miroslava Gabrielová

Komise životního prostředí

  • předseda: Ing. Zlata Ronzová Mádrová
  • členové: Ing. Zdeněk Spurný, Jitka Šálková, Mgr. Šárka Zachrdlová, Hana Šálková, Richard Vyhlídal, Ing. Jana Tajovská

Sociální komise

  • předseda: Ludmila Nakládalová
  • členové: Dana Rozsívalová, Marie Slavovová, Andrea Šponerová, Magda Novotná